Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.

Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

• kedicik_27
  • 1

HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ alanında faaliyet gösteren TÜKETİCİ VE KİRACI HAKLARI DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ isimli derneğin ulaşım ve adres bilgileri aşağıda listelenmiştir.
    Dernek Adı:TÜKETİCİ VE KİRACI HAKLARI DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ
    Faaliyet Alanı:HAK VE SAVUNUCULUK DERNEKLERİ
    Açıklama:Tüketici Hakları-
    Telefon Numarası:
    E-mail Adresi:
    Websitesi:
    Dernek Adresi:İSTİKLAL CAD. İSTİKLAL CAD. B.PARMAKKAPI SOK.  12 1
    Dernek Başkanının Adı Soyadı:SERPİL  TORUN

Dernek bilgileri güncel olmayabilir. Bilgi yanlışlığı varsa ya da değişmesi gereken bir bilgi varsa konuya yorum olarak ekleyebilirsiniz. Web sitemizdeki listelemeyle ilgili istek, dilek ya da şikayetleriniz için yöneticilere iletisim@anonimler.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Web sitemizin hiçbir dernekle doğrudan ya da dolaylı olarak bağlantısı yoktur. Verdiğimiz mail adresinden herhangi bir dernekle alakalı isteğinizi yerine getirmemiz mümkün değildir. Bunun için verdiğimiz dernek iletişim bilgilerini kullanarak, o derneğin ilgili yöneticileriyle görüşmenizi rica ederiz.

Diğer illere ait dernek listelerine buradaki bağlantıları kullanarak ulaşabilirsiniz: Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Gümüşhane Giresun Hakkari Hatay Isparta İçel İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Muğla Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

• kartal_64
  • 2

Evsahibi kombinin su tesisatındaki patlayan tesisatın tamir bedelini kiracının ödemesini istiyor.bu durumda kiracı ne yapabilir.05434103393 dndakman1969@gmail.com

kartal_64 Adlı Üyeden Alıntı:

Evsahibi kombinin su tesisatındaki patlayan tesisatın tamir bedelini kiracının ödemesini istiyor.bu durumda kiracı ne yapabilir.05434103393 dndakman1969@gmail.com

Merhabalar bızım senelık  bına olarak kıra zammı geldı   ama  zam olarak % 20 yapıyorlar   ayrıca  toplantı yapma yok   konusma yok bız zam fıyatını komsudan ogrenıyoruz  bına eskı  bına   hıcbırseyle ılgılenmıyolar   birsey dıyorsun yaptır gıderken sok gotur dıyo  lar     ısıne gelıyorsa  otur   gelmıyorsa cık  dıyolar   ayrıca zam cok dedıgımızde  de etraftakı kıra fıyatları  yuksek  sız bedava oturuyorsunuz   dıyolar      bınadakı  herkes eskı kıracı  herkes duzenlı kıralarını banka ya yatırıyo kıra sozlesmemız de yok  ne yapabılırız   bu konu ıle .SUNA TARHAN.  05347346139 sunatarhan6161 @gmail.com .suna tarhan

• tosun_35
  • 5

Merhaba ben istanbulda çocuk okutuyorum başka eve taşındık çıktığımız ev sahibi bizi mağdur etti 1,5 milyarlık depozitomuzu  bizim iyi niyetimizden dolayı kendi bildiğine sebepsiz yere bir milyarını kesti biz yeni çıktığımız eve verecektik bu depozitoyu lütfen yardımcı olun ne yapmamız nereye başvurmamız gerekiyor 05343569782

• sevimli_42
  • 6

ayni durumdaym benim ev sahibim de aynı şeyleri söylüyor ne yapmamız gerekir boyle bir hakkı varmı herşeyi kiracimi yapar

• cilgin_92
  • 7

Ev sahibi kireçlenme sonucu bozulan tamiri mümkün olmayan kombiyi benim karşılayıp yeni bir kombi almami istiyor..4 senelik kiraciyim konturatimi hersene yenilemiyor ...benimle hiç bir bir ilgisi bulunmamaktadır kombi kendi kireclenme sonucu bozulmuştur. ..Bu durumda ne yapa bilirim hakları neler yardimci olursanız sevinirim. ...

Ev sahibi kireçlenme sonucu bozulan tamiri mümkün olmayan kombiyi benim karşılayıp yeni bir kombi almami istiyor..4 senelik kiraciyim konturatimi hersene yenilemiyor ...benimle hiç bir bir ilgisi bulunmamaktadır kombi kendi kireclenme sonucu bozulmuştur. ..Bu durumda ne yapa bilirim hakları neler yardimci olursanız sevinirim. ...

• kedicik_74
  • 9

Ben kıracıyım ama benim elektirik suyumu kestirdi ne yapmam gerekiyor

• kedicik_36
  • 10

slm ben ist pendik guzelyalı mahallesinden yazıyorum 4 yıldır aynı ecde oturyom ama ev saybim oturdugum evi oturabılır hala getırmedi cok gurultu v ses var evin icinde durulmuyo yatılmıyo lutfen yardımcı olun engelli hastam var her canlı engeli adayıdır unutmayalımki 0537 286 40 34

• lacivert_26
  • 11

slm ben ist pendik guzelyalı mahallesinden yazıyorum 4 yıldır aynı ecde oturyom ama ev saybim oturdugum evi oturabılır hala getırmedi cok gurultu v ses var evin icinde durulmuyo yatılmıyo lutfen yardımcı olun engelli hastam var her canlı engeli adayıdır unutmayalımki 0537 286 40 34

• lacivert_31
  • 12

mrb. ben kirada 850 tl ye oturmaktaydım 1 yıl oturdum konturatsız kira bedelini elden vermekteydim bu arada ev sahibi  birgün kızdı bende kendisine konturat yap gel kiranıda bankadan al devlete borcunu öde dedim ve 1 yıl bankaya yatırdım.bu 2. yılın dolmasına 15 gün kala evi tahliye edecegimi söyledim kendiside bana düzgün ödeme yapıyorsun sorunumuz yok dedi kira bedelinde 100 tl indirim yapayım  oturursan dedi bende cocuklarımın onayını alarak kabul ettim konturat yapmadık bu duruma kendisinin ve benim polis olmamız nedeni ile güvendim. fakat 3 ay sonra ihtar çekerek 850 nin üzerine tefeye göre 85 tl zam yaptıgını aradaki farkı ödemessem yasal yolara baş vuracagını bildirdi .şimdi ben bunu nasıl bil yol izleyerek lehime çevirecem. bilgilendirirseniz memun olurum . ben emekli memurum benden bu farkı ve avkatlık üçretlerini alırlarmı .tavsiyeleriniz için şimdiden teşekür ederim

Sayfalar 1

Yorum Ekle

Yorum Yap (Üyeliksiz!)

Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

Mesajınızı yazın

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.