Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • tosun_32
 • 1

  Sendcapsule.com ile geleceğe video mesaj gönderin!

  Sendcapsule.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hepiniz hoş geldiniz. Bu özel site aracılığı ile, yazımızın başlığında da vurgulamış olduğumuz gibi, geleceğe video mesaj gönderebilirsiniz.

  SendCapsule platformu sayesinde, bugün çektiğiniz videoları, yıllar sonra seyrederek kendinize nostalji yaşatabileceksiniz. Sadece kendinize değil, dilediğiniz takdirde; sevgilinize, arkadaşınıza, kızınıza ya da oğlunuza bu videoları gelecekte izletebilirsiniz. Yani sendcapsule platformu sayesinde, sevdiklerinize güzel sürprizler yapma şansınız olacaktır.

  Siz de hemen sendcapsule.com sitesini ziyaret edin. Ve bu site ile birlikte, duygularınızı geleceğe taşıma şansı yakalayın! SendCapsule platformunu beğenirseniz, dostlarınıza bu platformu önermeyi unutmayınız.

  Etiketler: SendCapsule, geleceğe video mesaj

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.