Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

Site ile ilgili Başlık : Salt Nakliyat , Evden Eve Nakliye ve Depolama
Firma Adı : Salt Nakliyat
Firma Kuruluş Yılı : 1985
Sitenin Yıl : 2017
Firma Adresi : İstanbul/TÜRKİYE
Hizmet Verdiği Alan : Eşya Taşımacılık
Site Adresi : https://www.saltnakliyat.com.tr

Tanıtım Açıklaması : Firmamız yılların deneyimi ve sektörel tecrübesi ile Ofis Taşıma konusunda kurumsal müşterilerimize en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Güvenilir firma olmak gereksimini müşterilerimizin olumsuz karşılaştığı İstanbul Ofis Taşıma deneyimlerini paylaşması sonucu sorunsuz hizmet sunmaya adapte olmuş bulunmaktayız.

İstanbul geneli hizmet sektöründe binlerce müşteriden referans alarak yılların önden gelen firması haline geldik. Ofis paket dağıtımı kiralık panelvan, doblo taksi gibi ofis işlemlerinde müşterimizin gerek duyduğu bütün işlemlerde yanında olmaktayız. Ofis'ten Ofis'e modüler mobilya, evrak dolabı, elektronik ürünler (pc, yazıcı, tarayıcı, santral, sunucu ) bütün ürünlerinize söküm ve kurulum hizmeti sunmaktayız.

Ofis nakliyesi her daim dar sokak ve küçük araç temininde bulunan ve mobilya, paketleme personelimizi belirleyen Ekspertiz personelimiz yerinde eşylaarınızı görerek kat edilecek yok mesafesi ile değerlendirme yaparak sizin bilginize sunmaktadır.

Ofis Taşımacılık firması Salt Nakliyat - Nakliyeci firması itinalı çözümler ile zor görünen taşınma işlemini en kol halinde hizmet vererek müşterimizin beğeni ve referansını almaktayız. Önce iş güvenliği sonrası güler yüzlü memnuniyet garantisidir. Bütün işlemlerimiz evden eve nakliyat hizmeti sunarak kırılmadan çizilmeden yeri yerinize kurulumu yapılarak teslim etmekteyiz.

Mesajlar: 1

Sayfalar 1

Yorum Ekle

Bu kategorideki benzer konular

Yorum Yap (Üyeliksiz!)

Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

Mesajınızı yazın


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.