Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • uykucu_87
 • 1

  https://aydarhukuk.net/wp-content/uploads/2018/02/Aydar-Hukuk3_opt.png

  Hayatımızı hukuk ile yaşadığımız ülkemizde yaşadığımız büyük sorunlarda yardımcı olacak ve sizi savunacak bir avukat ihtiyacınız olacaktır. Bunun için en iyi üniversitelerde eğitim almış ve önemli sertifikalara sahip olan, iş bitirme oranı yüksek olan hukuk bürosu olan Aydar Hukuk ile sorunlarınız istediğiniz gibi çözüme ulaşacaktır. Bitirilen işlerle kendimizi göstermekteyiz. Bununla birlikte özellikle istanbul avukat büroları içinde en çok tercih edilenler arasında yer almamız sonuçlanan davalardan belirgin olmaktadır.

  Çalışılan Alanlar Nelerdir?

      Hukuk alanında her yerde hizmetimiz yer alırken yine de tanımlanması gerektiğinde;
  Aile hukuku alanında boşanma davaları ile ilgilenilmektedir. Ceza Hukuku alanında ağır ceza ve ceza avukatlarımız profesyonel bir şekilde yardımda bulunmaktadır.

      İş hukukunda kurumsal olarak yapılan işlerde ve kuruma açıla davalarda yer alınmaktadır. Ticaret Hukuku kapsamında da başarılı iş bitirmeler ile avukat hizmetimiz yer almaktadır. Miras anlaşmazlıklarında sizin tüm haklarınızı savunarak kazanmanızı sağlayacak şekilde uzman avukatlarla hizmetimiz yer almaktadır.

      Sözleşme yapılacağında daha kesin olması ve doğru sonuçlar yaratması için hizmetinizdeyiz. İcra ve İflas işlemlerinde de istanbul avukat büroları içinde en iyiler arasında yer almaktayız. Bunlar gibi tüm hukuk alanlarında deneyimli avukatlarımızla hizmet sunarak sizin için yararlı olacak sonuçları oluşturmak için çalışmaktayız. aydarhukuk.org adresinden de hakkımızda daha fazla bilgi alabilir, iletişim adreslerimizden bize ulaşarak daha detaylı ve ücret bilgilerini öğrenebilirsiniz. Adaletiniz için hizmetinizde Aydar Hukuk yer alır.

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Bu kategorideki benzer konular

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.