Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • akilli_20
 • 1

  En Çok Çay İçen Ülkeyiz

      Çay özellikle Türk insanı için önemli bir yere sahiptir. Kahvaltılarda, keyif yaparken ya da dinlenirken çay içmek alışılagelmiş çay içme nedenleri arasında yer alır. En çok çay tüketilen ülke olmamızdan kaynaklı çay sektörü ve çay kültürü açısından oldukça yüksek bir noktada yer alıyoruz.

      Gün içerisinde kafelerde, kahvehanelerde, iş yerlerinde tükettiğimiz çay miktarının yüksek olması çaydanlık dışında daha büyük ve çayı doldururken zorlanılmayacak ama çok çay çıkarabilecek bir ürünü ihtiyaç haline getirdi. Çay kazanı bu amaçla geliştirilmiş olup çayın tadını bozmadan sıcak kalabilmesini sağlarken, geniş haznesi sayesinde çok daha fazla kişiye çay sunabilmektedir.

  Muhteşem çay kazanları için sitemizi izyaret edebilirsiniz : www.caykazanlari.net

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.