Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.

Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

• tembel_24
  • 1

Beyler internette bir konuyu okurken rastgeldim gerçekten böyle bir şey mümkün mü? Çoğu insan saç ektirdikten sonra saçlarım dökülüyor ve zamanla soluyor gibi şeyler söylüyor. Yaptırıp memnun kalan neredeyse çok azmış. Malum teknolojik imkanlar artık çok gelişti tabi, hemen saçları eski haline getirebiliyorlar ama çok maliyetli olduğunuda unutmamak lazım. Paranız varsa yaptırın ben karışmam zaten. Sadece size yardımcı olması açısından bazı bilgiler vermek istiyorum. Bende genç bir kişiyim ve şu an gerekmese de gelecekte belkide benimde bu yönteme ihtiyacım olabilir diye düşünüyorum. Geçenlerde içime bir kurt düştü ya o kronik kellik sorunu bendede çıkar sıkıntı yaşarım diye beynimde kurdumda kurdum. Açıkçası saç ektirmenin nasıl bir duygu olduğunu gerçekten merak ediyorum. Allah beni böyle bir duruma getirmez İnşallah saçlarım hep aynı kalır umarım. Neyse dediğim gibi cidden merak ediyorum :) Tedavi olurken ne oluyor mesela saç ektirecek olan kişiyi uyutuyorlar mı yoksa uyuşturup mu yapıyorlar arkasından operasyon bittikten sonra günlerce kafasında sargı bandıyla mı dolaşıyorlar :) Saçlarını berbere falan hiç kestirmeden sadece yıkıyorlar sanırım diğer bir durumda tekrar saçlarına ekim yaptırmak zorunda kalabilirler herhalde. Adam ektirdiği saçı niye tekrar kestirsin değil mi? Bunun gibi kafamda deli sorular var... Birde göz ucuyla konuya bakıp anladığım kadarıyla fue tekniği ile ekilen saçlar kalıcı oluyormuş fakat yinede kaliteli bir saç ekim merkezine gitmek gerekirmiş. Sizce gelişen dünyada bu bir çözüm mü yoksa geçici bir heves mi olur? Saç ekimi firmalarına güvenip bu pahalı teknikle saçlarımızı fazlalaştırmalımıyız? Ayrıca fue tekniği nedir bilmeyenler isterlerse buraya bakabilirler; https://sacekimturkiye.com/fue-plus-teknigi/ her şeyi açık ve net yazmışlar. Bana fue yöntemi tercih edilebilir gibi geldi. Sizde düşüncelerinizi yazarsanız belki burada ihtiyacı olan birine yardımcı oluruz. Son olarak ne diyelim, yaptırana da yaptırmayı düşünene de şimdiden hayırlı olsun. Bende bi yorumum olsun istedim işte çünkü valla bu tarz olaylar bana ilginç geliyor o yüzden yazmasaydım olmazdı :) Dinlediğiniz için teşekkür ederim. Birazda vaktinizi aldım hakkınızı helal edin.

Sayfalar 1

Yorum Ekle

Yorum Yap (Üyeliksiz!)

Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

Mesajınızı yazın

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.