Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • beyaz_34
 • 1

  Gayrimenkul Sektörüne girenler Bayilik almalı mı?

  Emlak ofisi açmak isteyen kişilerin kafasındaki bu işe karar verdikten sonraki en büyük sorulardan biri, Bu işe girişte kendi işlerini mi yapsalar yoksa Emlak ofisi bayilik veren firmalar içinden birini tercih edip işlerine başlasalar. Bu yazımızda Emlak ofisi bayilik almak mı avantajlı yoksa almamak mı avantajlı incelemeye çalışacağız.

  Yeni işe başlayan kişiler Emlak ofisi açmak istiyorsa bayilik almalarında avantaj var fakat hangi firmaya daha yakınlar ve hangi firmayı tercih ediyorlar bu konuları iyice araştırmaları gerekiyor. Emlak ofisleri sermayesi fazla olmayan işler içinde olmasına rağmen bu işte başarılı olan kişiler her zaman çok ciddi gelirler elde edebilirler.

  Yeni işe başlayanlar için Bayilik almaları önemli

  Emlak ofisi bayilik veren firmalar incelemesi yapılırken bayilik ücreti alınıyor mu buna dikkat edilmeli, ve ikinci bir önemli durum yapılan işlerden şube genel merkeze pay veriyor mu bu incelenmeli. Bazı emlak firmaları verdikleri bayilikler neticesinde hem bayilik ücreti alıyor hem de yapılan her türlü işten belli bir komisyon daha talep ediyorlar. Buda emlak ofisinin masraflarının yanında birde sanki kira veriyormuş gibi marka adına bedeller ödenmesine sebep oluyor o yüzden bu gibi durumların araştırmalarını iyice inceledikten sonra karar vermek gerekir.

  Tavsiyemiz sektöre yeni başlayan emlak firmaları ücretsiz bayilik veren emlak ofislerini bulup onlar ile çalışmalarıdır.

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Bu kategorideki benzer konular

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.