Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • neseli_42
 • 1

  Medyumluk günümüz popüler meslek gruplarından biri haline dönüşmüş, geçmişten gelen ruhlar âlemi ile iletişime geçme yöntemlerini kullanan kişilerin yaptığı iştir. Kişilerin genellikle altıncı hisleri kuvvetli olup, insanların hayatları hakkı8nda yorum yapabilme yeteneğine sahiptirler. Medyum nedir denildiğinde bu kişiler için doğaüstü güçler ile kişilerin hayatları hakkında yorum yapan kişiler demek mümkündür. Genellikle medyumlar ruhları ve cinleri kullanarak kişiler hakkında yorum yapmaktadırlar. İnsanlara fal, tarot, büyü gibi yöntemlerle istediklerini vermektedirler. Medyumlar cinleri kullanarak insanların hayatları hakkında bilgi edinerek onların gelecekleri ile ilgili yorumlar yapmaktadırlar. Bu yorumları da belli bir ücret karşılığında yaparak bu işi bir meslek haline dönüştürmüşlerdir.

  Medyumlara insanlar genellikle büyü yaptırmak için gelmektedirler. Medyumlar büyü yaparken cinleri kullanarak daha etkili ve tesirli büyülerin olmasını sağlarlar. Kişiler genellikle sevdiklerine kavuşmak içi ya da çiftleri ayırmak için büyü yöntemini tercih etmektedirler. Bu şekilde cinler kullanılarak büyü yapılan kişinin istenildiği yönde hareket etmesi sağlanır ve cinlerin verdiği vesveseler ile kişi kısa sürede sizi sevecektir. Bu büyü yöntemi dışında medyum nedir denildiğinde büyü bozma, cin çıkartma gibi işlemlerle de medyumlar kişilere yardımcı olmaktadırlar.  Cinlerle iletişime geçerek onları kendi emri altına alan kişiler sizlerin musallat olmuş cinlerden kurtulmasını sağlarlar. Medyumlar doğa üstü, ruhani aleme giden kişiler olarak da nitelendirilmektedir. Bu şekilde kişilerin gelecekleri hakkında yorum yapabilmektedirler. Tarot, kahve falı gibi yöntemlerle kişilerin hayatları hakkında bilgi vermektedirler. Gene bu tarz fallar için de medyumlar para talep ederler. Medyum nedir dendiğinde bu terim için ruhani âlemlerle iletişime geçip insanlara istedikleri şey hakkında bilgi veren yönlendirme yapan kişiler demek mümkündür. Bu yönlendirme için her medyum farklı ücretler talep etmektedir.

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Bu kategorideki benzer konular

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.