Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • akilli_59
 • 1

  az sermayeler ile yapılacak iş fikirleri 2018

  Bu yazımızda 2018 yılında az sermayeler ile yapılabilecek işi bilmeniz halinde güzel paralar kazanabileceğiniz iş fikirlerini sunacağız. Sunacağımız bu iş fikirleri 2018 yılına has olmayıp 2018 yılında patlayıp ilerleyen yıllarda da yapılacağını düşünmekteyiz.

  Bitcoin Ticareti yaparak para kazanma

  Tüm dünyada ileri seviyede patlama yapan Bitcoin sistemi Ülkemizde tam manasıyla bilinmemekte bunu ticarete döken kişi sayısı çok fazla olmamaktadır. Bitcoin kısaca anlatmak gerekirse sanal paradır. Şimdilik bazı internet sitelerinde alımı satımı yapılsa da ilerleyen zamanlarda, marketten sigara alırken bile geçebilecek durama doğru ilerleyen bir sistemdir. Dünya ekonomisine yön veren büyük ülkeler kendi coin sistemlerini oluşturmaya çalışmaktadır ki Bitcoin ileride ne kadar önemli bir yere sahip olacağını siz düşünün. sanal paraların çıkması ve bu şekilde kullanılıyor olması Yeni bir çağ niteliğindedir, belki de bundan 10 yıl sonra Fatih'in İstanbul'u fetih etmesi gibi Bitcoin çıkması tarih kitaplarında çağ atlama meselesi olarak adlandırılabilir.

  Peki Bitcoin ticareti nasıl yapılır? En basit olarak döviz alım satımı yaptığınız gibi Bitcoin alım satımı yapabilirsiniz fakat bu para cinsi USD veya euro gibi değil malesef günler içinde binlerce dolar yükselebiliyor, binlerce dolar çıkabiliyor. Bu sebeple cidid analizler ve takip gerektiren bir iş. başlangıçta 1000TL lik küçük bütçeler ile bu işe girişmekte yarar var. Bu arada 7-8 yıl önce Bitcoin'e 100TL Yatırım yapmış olsaydınız bugün milyar dolar sahibi olabilirsiniz, yanlış duymadınız milyar dolar diyoruz çünkü Bitcoin son zamanlarda aylık %300-400 artışlar yaşamaktadır. Bu artışlardan ne kadar riskli bir yatırım olduğunu da anlayabilirsiniz.

  Pilav dükkanı açma

  Bitcoin gibi zor ve riskli bir iş yapmak istemiyorsanız, size göre de 2018 yılında yapılabilecek bir iş fikri sunabiliriz. Pilav dükkanı açmak fazla sermaye gerektirmez, gıda ürünleri insanların temel ihtiyacı olduğu için olmazsa olmazıdır. özellikle ekonomik dar boğazda olan kesimler günlük atıştırmak ve karın doyurmak için Ucuz yemeklere bakmaktadır, pilav dükkanına giren bir kişi maksimum 10TL güzelce karının doyurduğundan bir çok al kesim bu dükkanları tercih etmektedir. işlek bir yerde bu dükkanı açmanız yeterli olacaktır. Günümüz koşullarında bir pilav dükkanı açılış maliyeti 10-20 bin bandında dır. Pilav dükkanı açmak isteyenler Kosgeb'den hibe ve sıfır faizli kredi desteği alabilirler.

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Bu kategorideki benzer konular

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.