Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • cilgin_08
 • 1

  Salon ve Kır Düğünü İçin Düğün Davetiyenizi Yaratın

  Düğün davetiyesi seçiminde mutlaka davetiyeyi, davet teması ile birlikte düşünerek oluşturmak gerekmektedir. Bir salonda yapılacak olan güzel bir düğün için farklı, bir kır düğünü için farklı davetiye kullanılmalıdır. Bir salonda, klasik ve güzel tema ile düğün oluşturulmuşsa mutlaka kalın kağıt davetiye kullanmalısınız. Kalın kağıt davetiye mükemmel bir görünüş sağlamaktadır. Kalın kağıt ve kırık beyaz renkte bir davetiye, tema ile mükemmel uyumlu olacaktır. Kalın kırık beyaz kağıt üzerine gelin ve damat adlarını altın renklerinde ve kıvrımlı bir yazı karakteri ile yazabilirsiniz. Altın sarısı ve parlak gri renkler ile metni oluşturun. İşte bu davetiye muhteşem bir salon düğününün, muhteşem davetiyesi olacaktır.

  Düğün Davetiyesinde Kaliteli Kağıt Seçimi

  Büyük ve kalın yapıda simetrik kağıtların kullanılması çarpıcı bir görüntü yaratmaktadır. Beyaz ve krem tonları ise masalsı davetiye yapılarını oluşturmaktadır. Bu denli güzel olan davetiyelerin ise uzun süre saklanabilmesi önemlidir. Buna bağlı olarak davetiyeler modelleri yapılırken kaliteli kağıt kullanımı ve hızlı teslim sağlanmaktadır. Beğenilen davetiye en hızlı şekilde davetlilere ulaştırılabilmesi açısından çiftlere bir gün içerisinde teslim edilmektedir. Davetiyenin düğünden bir ay önce kişilere ulaştırılması ideal bir zaman dilimidir.

  Düğün Davetiyesinde Kır Teması

  Davetiye seçeneklerinde renkli ve desenleri kağıtları, kelebek, çiçek gibi bahar temalarını kullanarak oluşturulması gereken davetiyeler ise yaz düğünlerine ve daha çok kır organizasyonları gereklidir. Bir kır düğünü için küçük tül detayları kullanılmalıdır. Pastel renkler krem rengi, kalın bir dikdörtgen şeklinde kağıda yerleştirilebilir. Pastel renkler ortaya çıkartılabilir. Pastel gök mavisi, pembe ve açık mor gibi renkler kullanılmalıdır. Metin için geniş yer ayrılarak, yazı karakteri masalsı bir karakter olarak kullanılabilir.

  Kına Davetiyeleri Tasarımı

  Firma olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak sizlerin de ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalıştığımızdan dolayı en çok tercih edilen firma olarak biliniyoruz. Davetiye tasarımlarının estetik bir görünüme sahip olması için profesyonel çalışma stilimizi kullanıyoruz. Verdiğiniz siparişleri aynı gün içerisinde hazırlayarak sizlere bir gün içerisinde ulaştırıyoruz. Kına, düğün ve buna benzer birçok organizasyonun davetiyesini en özel şekilde hazırlayarak siz müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. En kaliteli malzemeleri kullandığımızdan dolayı davetiyeleri bir hatıra olarak saklamanızı da sağlamaktayız. Organizasyonlara özel bir şekilde davetiye isteniliyorsa bunları da göz önünde bulundurarak çalışma standartlarımızı değiştirebiliyoruz. Hem malzeme, hem de verdiğimiz hizmetin kaliteli olduğunu davetiyelerin elinize ulaştığında göreceksiniz.

  En Özel Tasarımlar

  Örneğin kına organizasyonu düzenliyorsanız ve üzerinde bu organizasyona özel tasarımı olan kına davetiyeleri hazırlayabiliyoruz. Kokulu kağıt tercihi yapmak istiyorsanız veya kağıtların üzerinde küçük notların olmasını istiyorsanız bizlere belirtmeniz yeterli olacaktır. Acil olan davetiyeleri ise en hızlı şekilde hazırlayıp sizlere teslim edebiliriz. Birçok çiçek tasarımının veya kına organizasyonuna özel tasarımlarımızın bulunduğunu söylemek isteriz.

  Farklı Tasarım Modelleri

  Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için en hızlı şekilde çalışarak davetiyelerin de bir ana önce elinize ulaşmasını sağlıyoruz. Diğer firmalardan en büyük farkımızın hızımız olduğunu da belirtmek isteriz. Çok hızlı çalışma potansiyeline sahip olduğumuzdan dolayı, davetiyelerin hızlı hazırlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Farklı tasarım istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli.

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Bu kategorideki benzer konular

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.