Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • cilgin_78
 • 1

  Gündüz veya gece saatlerinde hizmet sağlayan işletmeler özelinde çeşitli Adana reklam kullanımları bulunmakla birlikte tabela ve aydınlatma özelinde de değerlendirmeler yapılmaktadır. Mekanlar için kullanılan tabelalar sadece zorunlu değil, aynı zamanda en düşük maliyetli reklam fırsatlarıdır. Bundan dolayı seçilecek tabelanın cinsi, boyutu, özellikleri, kullanımı ve sahip olunan imkanlarıyla reklam düzeyi belirlenmektedir. Sadece tek bir açıdan değerlendirilmesi söz konusu olmayan tabelalarda maliyet hesaplamaları koşullara göre yapılmaktadır. Bu kapsamda ışıksız tabelalar çok daha yoğun tercih edilmiş olsa da tabelalarda bulunan harf altına döşeme veya kenar boşluklara LED koyulmasıyla ışıklı tabela kullanımları da görülmektedir. Bu sayede gece saatlerinde de işletmenin reklam özelliğini kaybetmemesi sağlanmaktadır.

  İşletmeler özelinde dış mekân yüzeylerinde solvent baskılı germe tabela modelleri çok sık kullanılsa da parlaklık için krom yapılı küçük tabelaların tercih edildiği de görülmektedir. Ancak reklam özelinde değerlendirme yapılabilmesi için kullanımları en iyi seçenek olmaktadır. Zaman içinde çokça tercih edilen ışıklı LED tabela ların kullanımları artarken Adana reklam firmaları içinde önemli gereklilikler tamamlanmaktadır. Çok uzak mesafelerden dahi görülebilme özelliğine sahip olan LED tabelaların yüzeyleri dış mekanlar için idealdir. Sahip olunan korumalı yapı sayesinde hiçbir olumsuz durumdan etkilenmemektedir. Toz, çamur, yağmur, kar gibi hava olayları da LED yapılı ekranın sağladığı reklama etki yapmamaktadır.

  Bilgisayar kullanımını bilen herkes tarafından rahatlıkla kontrol edilebilen tabelalar sayesinde sadece işletmenin reklamı değil, aynı zamanda çeşitli ürünler hakkında bilgi verilmesi de söz konusudur. İşlevsel özelliklerin yanında Adana reklam için gerekli olan tasarım farklılıkları da tabelaların çok daha verimli olmasını sağlamaktadır. Neon tabela, dekota tabela gibi çeşitlileriyle çok daha fayda sağlanırken yüksek ışıklı yapısıyla tercih edilen modül LED kullanımları da reklamcılar tarafından talep görmektedir. Sahip olunan özgün yapıların ortaya çıkmasında etkili olan ışıklı imkanların maliyetleri ise getiriye kıyasla düşüktür. Bununla birlikte çok uzun süreli kullanımlarıyla etki oranı da arttırılabilmektedir. Firmaların tanıtımları ve olumlu reklamlarıyla kısa süre içinde bilinirlik seviyesi de arttırılmaktadır. Çok uzun yıllar aynı adreste bulunulması da reklamların etkisini yükselten hususlar arasındadır.

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.