Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • eflatun_51
 • 1

  İnsanlık tarihinin en güçlü duygusu olan aşk, insanları birbirine bağlar. İnsanlar, karşılık bulamadıkları aşkları için büyüye başvurmuşlardır. Aşk büyüsü olarak adlandırılan bu tarz büyüler etkili büyüler arasındadır. İnsanlar hissettikleri aşkın karşılığını bulamayınca bu büyüye baş vururlar.
  Aşk büyüsünü evli olup da eşi ile arasında aşk olmadığını düşünen kişiler ya da bekar kişiler tarafından yaptırabilir. Bazen karşı tarafı tam olarak tanımayan kişiler de bu büyüye başvurabilir. Böyle durumlarda sevilen kişinin resmi ya da bezde yapılmış maketine ihtiyaç duyulur.

  Bu büyüleri yapabilmek için bin bir çeşit araç gereç kullanılabilir. En çok kullanılan araçlar sevilen kişinin şahsına ait eşyalardır. Bunlar sevilen kişinin, tarağı, iç çamaşırı, gömleği, ceketi cinsinden eşyalar olabileceği gibi kişinin vücudunun bir parçası olan saçı ya da tırnağı da olabilir. Bu nesnelerle yapılacak birkaç dokunuşla bu nesnelerin değeri aşkı getirecek bir mertebeye yükselir.

  Tütsüleme, yedirme, içirme, taşınma gibi yöntemler aşk büyüsü en çok kullanılan yöntemlerdir. Bu yöntemlerin yanında bir kağıda isim yazılıp üç ihlas okuyarak da yapılabilir. Bu tarz bir büyünün etkili olması için yapan kişinin oldukça yetkin olması gerekmektedir.
  Aşk büyüsü, yapmayı düşünen kişinin duygularından emin olması gerekmektedir. Çünkü yapılan büyü etkisini gösterdiğinde bozulması zor olan bir büyüdür.

  En etkili aşk büyüsücanbar aşk büyüsüdür. Bu büyüyü yapabilmek için duyulan ihtiyaçlar şunlardır; bir adet sevilen kişinin resmi, bir adet seven kişinin sureti, bir kağıt parçası üzerine yazılıp suretlerin altına asılacak bir dua ve 999 adet ya vedud esmasıdır.

  Büyüye başvurmaya karar veren kişiler bu alanda uzman medyumlardan yardım alırlar ise daha sağlıklı sonuçlara ulaşabilirler. Unutulmamalı ki büyü ila uğraşmak zor bir uğraş olup aşk büyüsü gibi kişinin hayatını değiştirecek büyüklükteki bir büyüye baş vurmak beraberinde büyük bir sorumluluk getirmektedir.

  Aşk büyülerinin sonuç vermesi, büyüyü hazırlayan medyum , büyüde kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bu etkiler göz önünde bulundurulduğunda aşk büyüleri en az bir hafta en geç iki hafta içerisinde etkisini göstererek sevilen kişiyi sevene aşık etmeyi başarır.

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.