Forum'a geç

Anonim Bilgi

İsimsiz bilgi deponuz.

Üye olmanıza gerek yok! Anonim olarak mesaj atabilirsiniz.


Sayfalar 1

Yorum Ekle

RSS

Mesajlar: 1

 • tembel_08
 • 1

  Instagram Takipçi Neden Satın Alınıyor?

  Instagram takipçi satın al işlemi genellikle son günlerde oldukça popüler bir durum olmuştur. Bir çok kişi instagram sayfasının bilinirliğini arttırma açısından takipçi alma seçeneğini tercih etmektedir.
  Peki neden instagram son günlerde bu kadar tercih ediliyor diyorsanız, daha önceleri sadece fotoğraf paylaşımından ibaret olan instagram, kendini daha da geliştirerek öncelikle video paylaşım seçeneğiyle vine gibi uygulamaları tercih eden kitleyi kendisine kazandırdı.
  Daha sonralarında ise anlık olarak video ve resim paylaşma gibi özellikleri ile snapchat kitlesi artık snapchate ihtiyac duymadan tek seferde instagram takipçileriyle aynı işlemi sağlayabilmekte oldu.
  Tüm bunlara bir de instagram’ın facebook tarafından satın alınması ve şuan dünya üzerinde en çok tercih edilen sosyal platform olan facebook ile instagram’ın entegre şekilde çalışması da instagram’ın zirveye oynamasında popüler oldu.
  Bu nedenle insanlar bir çok farklı platformda takipçi kasmaya çalışmak yerine direkt olarak instagram’da takipçi satın alarak popülerleşebiliyorlar.
  Sosyal medya uzmanlarına nasıl daha fazla kişiye ulaşabiliriz dediğimizde genellikle cevapları instagram takipçi satın al şeklinde olmaktadır.

  Sitemiz : instakip

  Mesajlar: 1

  Sayfalar 1

  Yorum Ekle

  Bu kategorideki benzer konular

  Yorum Yap (Üyeliksiz!)

  Kullanabileceğiniz araçlar: BBCode Resim

  Boş mesajı önizleyemez veya gönderemezsiniz.

  Mesajınızı yazın


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olan anonimler.com adresimizde T.C.K 20. madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Anonimler.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletisim@anonimler.com üzerinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.